خبر فوری

 • خرمشهر؛ آیینه توسعه نیافتگی ایران

  اقتصاد میهن: هر سال در چنین ایامی، نام خرمشهر بار دیگر زنده می‌شود.

 • عوارض ۱۰ تا ۷۵ درصدی برای واردات خودرو!

  اقتصاد میهن: نماینده مرودشت در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق اطلاعات رسیده، کف و سقف قیمت واردات خودرو ۷ تا ۲۰ هزار دلار است. مالیات، عوارض و گمرکی خودرو‌های وارداتی نیز بر اساس نوع خودرو از ۱۰ تا ۷۵ درصد در نظر گرفته می‌شود.

 • حسین عبدالباقی، مالک برج فروریخته آبادان کیست؟

  اقتصاد میهن: ساختمان متروپل خیابان امیرکبیر فروریخت. خبری کوتاه اما سخت و جانکاه برای ده‌ها خانواده که اکنون با اضطراب و دلهره، نگران خانواده های خود هستند. تاکنون خبرها حکایت از ۵ کشته و ۲۷ مصدوم حکایت دارد و گفته می‌شود پیمانکار و مالک ساختمان تاکنون بازداشت شده اند.

 • این تصویر گویای وضع معیشتی مردم است + تصویر

  اقتصاد میهن: تصویری از تبلیغات یک فروشگاه در شهر یزد در فضای مجازی منتشر شده که در آن نوشته شده است "برای اولین بار در ایران، عرضه گوشت و مرغ با پرداخت (بدون کارمزد) چک ۲ ماهه"!

 • چشم حیفا به خلیج فارس

  اقتصاد میهن: دلسوزان به این مرز وبوم از همان روزهایی که حزب کمونیست چین روی توسعه بندر گوادر پاکستان دست گذاشت به مقامهای ایرانی هشداردادند باید روی توسعه چابهار سرمایه گذاری ومتمرکز شوند و یاد آورشدند دنیای امروز دنیای فرصت طلبی است و کشورها از هرراهی برای توسعه منافع خود استفاده می کنند.

 • اولیانوف: ما عین خر در گِل گیر کرده ایم، یا شما ایرانی ها؟

  اقتصاد میهن: نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین که همیشه با اظهارات و مواضع جنجالی خود خبرساز بوده، این بار هم به انتقاد یک کاربر ایرانی پاسخ تند و زننده‌ای داد.

 • نارضایتی ۵۲ درصدی مردم از عملکرد دولت

  اقتصاد میهن: مرکز افکارسنجی کیو اعلام کرد: دولت سیزدهم در مرداد ماه سال ۱۴۰۰ به طور رسمی آغاز به کار کرد و اکنون با گذشت بیش از ۶ ماه از عمر این دولت، مردم به ارزیابی عملکرد آن خواهند پرداخت.

 • نان ما، سر سفره همسایه‌ها!

  اقتصاد میهن: مدیریت یا هدفمندی یارانه پنهان از چالش‌های دیرینه اقتصادی در کشور بوده است که دولت‌های مختلف در چند دهه اخیر سعی در رفع آن داشته‌اند؛ موضوعی که بار دیگر با ابلاغ نرخ‌های‌ جدید آرد صنعتی از سوی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولید‌کنندگان در چند روز گذشته حاشیه‌ساز شد.

 • ایران، رتبه اول مصرف لوازم آرایشی در جهان!

  اقتصاد میهن: نایب رییس انجمن واردکنندگان فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی گفت: بررسی داده‌ها و تحقیقات میدانی نشان می‌دهد در مصرف لوازم آرایشی رتبه اول جهان را داریم.

 • گرانی؛ در دولت روحانی بی غیرتی در دولت رئیسی، امتحان الهی!

  اقتصاد میهن: ما مردم کوچه و خیابان این روزها به خوبی حس می‌کنیم که همان کاری که در دولت قبلی در تراز کفر ابلیس سند می‌خورد، امروز عین حقیقت معنا می‌شود.

 • ابطال دستور غیرقانونی سعید محمد توسط دیوان عدالت اداری

  اقتصاد میهن: این هفته، هفته خوشایندی برای سعید محمد در شورای عالی مناطق آزاد نبود؛ چه اینکه تصمیم دبیر شورای عالی مناطق در دیوان عدالت اداری نقض شد و به این ترتیب او که گلایه داشت اختیاراتش کم است، با این تصمیم بخشی دیگر از اختیارتش نیز کاسته شد.

 • حداد عادل در بازار خرید لندن+ تصویر

  اقتصاد میهن: پس از انتشار عکس‌های خانواده محمدباقر قالیباف ( رییس مجلس انقلابی) در استانبول، یادی کنیم از دیگر رئیس سابق مجلس، حدادعادل هنگام خرید در انگلستان!

 • بورس بین الملل با تایید سازمان بورس راه اندازی می شود

  اقتصاد میهن: دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: بورس بین الملل یکی از موضوعات اصلی است که از بدو ورود به مناطق آزاد آن را پیگیری و مقدمات آن را آماده کرده ایم. بورس بین الملل ظرفیت بسیار خوبی است که می‌توانیم در مناطق آزاد داشته باشیم و به نوعی می‌تواند به بورس سرزمین اصلی نیز کمک کند.

 • موافقت سازمان هواپیمایی با ساخت فرودگاه منطقه آزاد چابهار

  اقتصاد میهن: دبیر شورای عالی مناطق آزاد از موافقت سازمان هواپیمایی کشوری برای ساخت فرودگاه جدید چابهار خبر داد وگفت:‌برای اجرای طرح بنزینی در قشم منتظر ابلاغ دولت هستیم.

 • جزیره کیش، نقطه تمرکز ایران در پشتیبانی از جام جهانی فوتبال

  اقتصاد میهن: وزیر راه و شهرسازی از پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران در سه بخش اسکان، حمل و نقل هوایی و دریایی از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد و گفت: حمل و نقل هوایی بخشی قابل توجهی از مسافران از جزیره کیش به دوحه و برعکس بر عهده ایرلاین‌های ایرانی است.

 • نشست صمیمی سرمایه گذاران داخلی جهت بررسی راهکارهای تولید دانش بنیان و اشتغالزایی

  اقتصاد میهن: مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در جمع سرمایه گذاران مطرح کشور از آنها برای راه اندازی تولیدات و ارائه خدمات در مناطق آزاد کشور دعوت بعمل آورد.

 • رونمایی از شیوه های عجیب قاچاق خودرو/ جنازه خودروها ، چرا قیمت میلیاردی دارد؟

  اقتصاد میهن: جنازه خودرو‌ها از چند صد میلیون تا یک میلیارد تومان فروخته می‌شود. بازار جنازه فروشی داغ است و حتی در برخی سایت‌های فروش خودرو نیز خودرو‌های اسقاطی یکی از لینک‌های پرمخاطب است. اما خریداران از این جنازه‌ها چه می‌خواهند که چنین هزینه‌ای پرداخت می‌کنند؟

 • نقشه جدید فقر در ایران

  اقتصاد میهن: در مطالعات انجام‌شده براساس داده‌های پایگاه اطلاعات رفاهی ایرانیان، ۹۳درصد خانوارهای ایرانی نفر یارانه‌بگیر هستند که از این میزان، ۳۵درصد فقیر، ۵۷درصد جزو طبقه متوسط و ۸درصد از طبقه برخوردار و ثروتمند محسوب می‌شوند.

 • تامین ۳۵ دستگاه تجهیزات استراتژیک بندر چابهار

  اقتصاد میهن: سال ۱۴۰۰ از سوی رهبر انقلاب به عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» نام‌گذاری شد تا با همت و اراده همه بخش‌های دولتی و غیردولتی و علی‌رغم محدودیت‌های داخلی و خارجی، اقتصاد از مسیر رشد و توسعه منحرف نشود.

 • تمهیدات منطقه آزاد چابهار برای پذیرایی از میهمانان نوروزی

  اقتصاد میهن: مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به استفاده همه ظرفیت‌ها برای پذیرایی از میهمانان نوروزی در این منطقه گفت: ستاد خدمات و تسهیلات سفرهای نوروزی باید در طول سال فعال باشد چراکه نمی‌توان تنها طی یک ماه امکانات لازم برای رفاه مسافران نوروزی را تامین کرد.

 • معرفی مناطق صدرنشین آلودگی نوری در ایران!

  اقتصاد میهن: وجود بیش از حد نور مصنوعی، به‌ویژه در ساعات تاریکی شب می‌تواند آلودگی نوری محسوب شود و بر روی محیط‌زیست و انسان تاثیر منفی بگذارد. آلودگی نوری پیامد‌های جدی برای سلامتی انسان دارد و باعث ایجاد استرس، فشار چشم و از بین رفتن دید می‌شود.

 • تک نخل ساحل کویری دَرَک را نابود کردند+ تصویر

  اقتصاد میهن: خبرهایی در فضای مجازی در رابطه با قطع شدن درخت نحل روستای درک در جنوب سیستا ن و بلوچستان منتشر شد، پیگیری این موضوع از منطقه آزاد چابهار با تائید این اتفاق همراه بوده است.

 • چراغ سبز بانک مرکزی به مناطق آزاد

  اقتصاد میهن: دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بانک مرکزی درخواست صدور مجوز تاسیس و فعالیت بانک برون مرزی در مناطق آزاد تجاری و صنعتی پس از سال ها قابل رسیدگی دانسته است.

 • تاخت وتاز ایرلاین‌ها در سایه بی کفایتی مسئولان/ پرواز گرانی در آسمان سفرهای نوروزی

  اقتصاد میهن: بوی نوروز که می‌رسد و شهر رنگ بهار می‌گیرد، هم زمان با آن تاخت و تاز ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی و حتی مسافربری نیز آغاز می‌شود. بحرانی که پس از شیوع کرونا و همراه با رها سازی قیمت بلیت هواپیما با افزایش حاشیه‌های بیشتر نیز همراه شده است.

 • سرمایه گذاری ۳۵۰ میلیارد تومانی منطقه آزاد چابهار در مرز ریمدان

  اقتصاد میهن: مسئول اداره منطقه آزاد چابهار گفت: آماده‌سازی اراضی مرز «ریمدان» برای واحدهای تولیدی، تجاری و بازرگانی حدود یک سال پیش آغاز شده و تا اواسط سال آینده بهره‌برداری می‌شود که زمینه‌ساز افزایش مبادلات تجاری دو کشور تا ۵میلیارد دلار است.

آخرین خبرها
بیمه سرمد بانک سپه شرکت پگاه بانک ملی شرکت ذوب آهن اصفهان بیمه دی
پربیننده‌ترین