• ارائه 7 طرح جدید برای توسعه جزایر اقماری کیش

  اقتصاد میهن: مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش توسعه هندورابی را یکی ازمحوری ترین برنامه های این سازمان عنوان کرد.

 • افتتاح 94 پروژه زیربنایی و سرمایه گذاری در چهارمین دور افتتاحات در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

  اقتصاد میهن: چهارمین مراسم افتتاح پروژه های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر (روز پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه) با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور برگزار می شود.

 • جذب 94 هزارمیلیارد ریال سرمایه گذاری درکیش در8سال گذشته

  اقتصاد میهن: معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از جذب ۹۴ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری درجزیره کیش در8سال گذشته تاکنون خبرداد.

 • چابهار، قطب پتروشیمی منطقه می شود

  اقتصاد میهن: منطقه آزاد چابهار در آغاز قرن جدید بسوی تعالی و پیشرفت بیشتر حرکت می کند و رسانه های ملی و بین المللی، هر روز مطالب مهمی درباره این منطقه منتشر می کنند. کمتر سخنرانی و مصاحبه ای را می توان دید و شنید که اگر حرفی از توسعه و لجستیک می آید، نام چابهار برده نشود.

 • نبض ارز در گرند هتل وین می زند

  اقتصاد میهن: درهفته گذشته با خبرهای مثبتی که از دستیابی به یک توافق جامع برای احیای برجام حکایت داشت، یکی از بیشترین ریزش‌های هفتگی در بازار ارز و طلا رقم خورد. البته درآخرین روز هفته (پنجشنبه) انتشار اخباری از وجود موانع بزرگ در راه توافق، باعث شد تا سرعت کاهش قیمت‌ها کند و مقاومت ارز و طلا در برابر نزول، تقویت شود.

 • انجماد حسگرهای بازار‌کار

  اقتصاد میهن: نتایج پایش محیط کسب‌وکار در زمستان ۹۹ اعلام شد. ارزیابی‌های انجام شده نشان می‌دهد که وضعیت فضای کسب‌وکار در فصل پایانی سال گذشته با اندکی بهبود نسبت به ارزیابی انجام شده در پاییز ۹۹ همراه شده، با این حال این بهبود نمی‌تواند موید مساعدشدن فضای کسب‌وکار برای فعالان اقتصادی باشد.

 • مزایای سرمایه گذاری در منطقه آزاد چابهار

  اقتصاد میهن: مزیت عمده منطقه آزاد چابهار نسبت به سایر مناطق آزاد کشور از یک‌سو، امکان دسترسی سریع به آب‌های آزاد اقیانوسی هند و از سوی دیگر، اتصال به شبکه راه‌های زمینی کشور است.

 • مقاومت گروه‌هاي منتفع در مقابل كاهش قيمت‌ها

  اقتصاد میهن: بازار ارز در هفته‌هاي اخير، به ‌شدت تحت تاثير اخبار سياسي رسانه‌هاي داخلي و خارجي قرار گرفته و اين جو رواني باعث افت قيمت دلار در بازار شده است. بازار ارز در هفته‌اي كه گذشت شيب نزولي داشت و روند كاهشي قيمت‌ها ادامه پيدا كرد، به گونه‌اي كه در روز چهارشنبه پانزدهم ارديبهشت ماه قيمت دلار بازار آزاد به ۲۰ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ يورو نيز به ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان رسيد.

 • بهره برداری از 190 طرح به ارزش 250 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد کشور

  اقتصاد میهن: مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی از بهره برداری 190 طرح‌ مختلف در مناطق آزاد به ارزش ۲۵۰ هزار میلیارد ریال و ایجاد ۱۲ هزار شغل تا پایان ماموریت دولت دوازدهم خبر داد.

 • سقوط پاسپورت ایرانی به قعر جدولِ معتبرترین پاسپورت‌هایِ جهان

  اقتصاد میهن: رده‌بندی «شاخص پاسپورت هنلی» نشان می‌دهد که پاسپورت ایرانی یک بار دیگر در رتبه‌هایِ انتهاییِ جدولِ معتبرترین پاسپورت‌هایِ جهان قرار گرفته است.

 • پیوستن دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد به مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم

  اقتصاد میهن: معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش پیوستن دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد به مجمع جهانی شهرهای جاده ابریشم را فرصت ارزشمندی برای توسعه تعاملات بین المللی این مناطق عنوان کرد.

 • مطالعات طرح منطقه ویژه علم و فناوری چابهار آغاز شد

  اقتصاد میهن: مدیرعامل منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه مطالعات طرح منطقه ویژه علم و فناوری در چابهار آغاز شده است گفت: منطقه ویژه علم و فناوری چابهار دروازه تعاملات بین‌المللی شرکت‌های دانش‌محور خواهد شد.

 • پیام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت "روز ملی خلیج فارس"

  اقتصاد میهن: جعفر آهنگران با ارسال پیامی ضمن تبریک "روز ملی خلیج فارس" یاد و خاطره شهیدانی راکه برای صیانت ازتمامیت ارضی کشور و مقابله با توطئه های دشمنان جان خویش را فداکردند گرامی داشت.

 • موقعیت استثنایی چابهار برای تبدیل شدن به هاب صنایع بزرگ کشور

  اقتصاد میهن: موقعیت ویژه سواحل مکران در برنامه‌ریزی‌های اقتصادی سال‌های اخیر در حال تبدیل این منطقه به پایلوت بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی است که می‌تواند به علت افزایش همکاری‌های اقتصادی با کشور‌های منطقه از جمله هند، افغانستان، عمان و دیگر کشور‌های آسیای میانه اقتصاد مولد را در کشور تقویت کند و زمینه را برای تولید ارزش اضافه و تبدیل شدن منطقه آزاد چابهار به هاب نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فولادسازی و خودروسازی، صنایع غذایی و شیلاتی و گردشگری فراهم کند.

 • چابهار یکی از قطب‌های بزرگ صنعتی و اقتصادی کشور خواهد شد

  اقتصاد میهن: وزیر راه و شهرسازی گفت: منطقه آزاد چابهار یکی از قطب‌های بزرگ صنعتی و اقتصادی کشور خواهد شد و زیرساخت‌های آن در حال توسعه است.

 • پیشرفت 59 درصدی مرحله اول سازه SBR مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کیش

  اقتصاد میهن: مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کیش با 4 حوضچه 2 هزار پانصد متری با ظرفیت 10 هزار مترمکعب در مرحله اول 59 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 • جشنواره تولیدات رسانه‌ای کیش، کیمیای ایران

  اقتصاد میهن: دبیر جشنواره کیش کیمیای ایران با اعلام اینکه مهلت ارسال آثاراین جشنواره ازشنبه ۲۸ فروردین آغازشده و تا ۲۷ اردیبهشت ادامه خواهد داشت گفت: پس از مراحل انتخاب و داوری آثار، اسامی برگزیدگان نهایی این جشنواره ۱۷ مرداد و همزمان با روزخبرنگار اعلام خواهدشد.

 • طرح توسعه فرودگاه کیش از مرز 70 درصد پیشرفت فیزیکی گذشت

  اقتصاد میهن: معاون عمرانی و امور زیر بنایی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: طرح توسعه باند جنوبی فرودگاه کیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.

 • پاسپورت واکسن؛ جنجال تازه کرونا

  اقتصاد میهن: «یکی از تازه‌ترین جنجال‌هایی که همه‌گیری کرونا به راه انداخته، موضوع پاسپورت یا گواهی واکسن است؛ به این معنی که افرادی که واکسینه شده‌اند، مدرک رسمی کاغذی یا دیجیتال دریافت می‌کنند و به‌واسطه آن می‌توانند به زندگی عادی برگردند و بدون محدودیت به رستوران و باشگاه و سفر بروند.

 • مدیر منطقه آزاد قشم با ۲۸میلیارد فساد مالی!

  اقتصاد میهن: احمد مرادی نماینده نماینده بندرعباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر گفت: اگر به برخی مسئولان فقط مسئولیت توزیع مرغ داده می‌شد عاجز بودند. مدیری که به ۲۸ میلیارد تومان فساد مالی متهم است، یکباره می‌شود مدیرعامل منطقه آزاد قشم! چند سال کثافت‌کاری و رانت‌بازی و تخلفات عدیده، با دستور رئیس‌جمهور می‌شود دبیرکل شورای عالی مناطق آزاد کل کشور!

 • ساخت نخستین جزیره مصنوعی کشور در دریای خزر

  اقتصاد میهن: شهردار نوشهر، از ساخت نخستین جزیره مصنوعی کشور در دریای خزر خبر داد و گفت: «مجوز و موافقت اولیه اداره کل سازمان بنادر و دریانوردی و میراث فرهنگی و گردشگری برای ساخت نخستین جزیره مصنوعی کشور در دریای خزر صادر شد.»

 • نام نویسی صاحبان خانه مسافر‌ها در سامانه اسکان الزامی شد

  اقتصاد میهن: با توجه به مصوبه شورای سلامت و ستاد مقابله با بیماری کرونای جزیره کیش و لزوم توجه جدی ساکنان کیش، صاحبان اصناف و مسافران و گردشگران به رعایت حداکثری شیوه نامه‌های بهداشتی درتعطیلات نوروزکیش نام نویسی مالکان خانه مسافر‌ها درسامانه eskan.kish-festival.com با هدف اعمال نظارت‌های بهداشتی و ساماندهی ارائه خدمات ایمن دراین امکان الزامی شده است.

 • راهبردهای توازن عملکرد سازمان منطقه آزاد کیش

  اقتصاد میهن: سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش راهبردهای توازن عملکرد این سازمان در۴ حوزه، کارکنان، فرایندهای داخلی و عملیاتی، مشتریان و ذینفعان و امورمالی را عنوان کرد.

 • ارائه خدمات شهری هوشمند با راه اندازی سایت 5G ایرانسل در کیش

  اقتصاد میهن: مدیرعامل شرکت ایرانسل از بررسی نقشه راه نسل جدید اینترنت همراه با هدف هوشمند سازی خدمات شهری و گردشگری کیش در آینده ای نزدیک خبر داد.

 • ایجادپایگاه تحقیقاتی دستیابی به اهداف شهر هوشمند در کیش

  اقتصاد میهن: سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش بر ضرورت تقویت زیرساخت‌های پیشرفته ارتباطی و هوشمندسازی در جزیره کیش تاکیدکرد.

آخرین خبرها
فولاد مبارکه اصفهان بانک سینا شرکت پگاه بانک پارسیان بیمه پارسیان بانک سپه سازمان تامین اجتماعی بانک کارآفرین بانک گردشگری بیمه سینا بانک صادارت ایران موسسه ملل
پربیننده‌ترین