۱۴۰۲ سه شنبه ۲۲ اسفند چاپ

انتصاب محسن محمدیان، به سمت مدیر روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران

انتصاب محسن محمدیان،  به سمت مدیر روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک تهران

اقتصاد میهن: با حکم مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران محسن محمدیان "مدیر روابط عمومی" سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران شد.

به گزازش اقتصاد میهن، شهریار افندی زاده مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهر تهران طی حکمی محسن محمدیان را به عنوان “مدیر روابط عمومی” این سازمان منصوب کرد.در این حکم آمده است: نظر به تخصص، سوابق و تجارب جنابعالی به موجب این حکم، شما را به سمت “مدیر روابط عمومی” این سازمان منصوب می‌نمایم.امید است با استعانت از خداوندمنان و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در راستای تحقق چشم انداز “تهران؛ کلانشهر الگوی جهان اسلام” و بر اساس برنامه‌های مصوب شهرداری تهران و با همراهی دیگر مدیران و همکاران محترم نسبت به ایجاد ارتباطات و هماهنگی‌های برون سازمانی، مدیریت افکار عمومی به صورت نظام‌مند و برنامه ریزی شده، توسعه ارتباطات شهروندی، انجام فعالیت‌های تبلیغاتی و فرهنگی مبتنی بر اهداف سازمانی و بر اساس سیاست‌های مرکز ارتباطات و اموربین الملل شهرداری تهران اقدام نمایید.توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت‌های محوله از خداوند متعال مسالت دارم. گفتنی است؛ محسن محمدیان، سابقه بیش از یک دهه فعالیت در حوزه ارتباطات را در پرونده کاری خود داشته که مهم‌ترین سوابق آن رئیس اداره رسانه‌های شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و مشاور مدیرعامل و مدیر ارتباطات و اموربین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه بوده است.از دیگر سمت‌های وی می‌توان به مشاور مدیرعامل در امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه و معاون منابع انسانی شرکت بهره برداری مترو اشاره کرد.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سینا بانک تجارت بانک صادرات ایران فولاد خراسان بیمه ملت موسسه ملل بانک ملی
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها