خبر فوری

 • نماد تفارس تا دو ماه دیگر بازگشایی می‌شود

  اقتصاد میهن: نماینده هیات موسس شرکت تامین سرمایه خلیج فارس اظهار داشت: برنامه عملیاتی ما تبدیل این تامین سرمایه با ارائه ابزارهای ‏نوین تأمین مالی به برترین تأمین سرمایه در حوزه تأمین مالی و مدیریت دارایی و ارائه خدمات به شرکت‌های پروژه محوراست.‏

 • دستیابی به درآمد ۵/۵ میلیارد دلاری شرکت ملی مس تا ۴ سال آینده

  اقتصاد میهن: مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در مجمع عمومی فوق‌العاده با تشریح دلایل بنیادی برای افزایش سرمایه گفت: این صنعت بزرگ با توجه به طرح‌های توسعه در دست اجرا و رشد ذخایر معدنی دستیابی به درآمد ۵/۵ میلیارد دلاری را تا ۴ سال آینده هدف‌گذاری کرده است.

 • گردهمایی «ومعادن»، «کچاد» و «کگل» برای “تجلی” بورس و معدن

  اقتصاد میهن: مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در نشست پذیره نویسی سهام شرکت تجلی در فرابورس مطرح کرد: پذیره نویسی سهام تجلی هدف بزرگی دارد، هدف این است نقدینگی جمع و‌ وارد پروژه های بزرگ کشور شود. تجلی کار بزرگی بود که با توجه به «اولین بودن» دشواری های خاص خود را داشت.

 • «تجلی» معرفی شد

  اقتصاد میهن: مدیران شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در نشست یک دیدار یک عرضه فرابورس ضمن معرفی این شرکت پروژه محور، برنامه های آتی آنرا تشریح و جزییات پذیره نویسی را اعلام کردند.

 • «گام بزرگ برای تامین سرمایه امین در عرضه موفق ۱۵ درصد از سهام تجلی

  اقتصاد میهن: مدیر عامل تامین سرمایه امین عرضه «موفق» سهام نخستین شرکت سهامی عام پروژه‌محور کشور را «گامی بزرگ و ارزشمند» در تاریخ بازار سرمایه کشور برای تامین مالی پروژه‌ها، افزایش اشتغال و مدیریت نقدینگی عنوان کرد.

 • جزئیات انتقال نماد «ذوب» به بورس اعلام شد

  اقتصاد میهن: مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن اصفهان، از موافقت هیئت پذیرش با درج نماد ذوب در بورس اوراق بهادار تهران خبر داد و عنوان کرد که این نماد پس از انجام کارهای درج نماد، به بورس منتقل خواهد شد.

 • 10 درصد سرمایه مردم طی این هفته در بورس دود شد!

  اقتصاد میهن: بازار سرمایه علی رغم همه قول های داده شده حال و روز خوبی ندارد. دولتمردانی که روزگاری ادعا می کردند مشکل بورس «سه روزه» و با سه فرمان حل می شود، این روزها گویا فهمیده اند که داستان نه سه روزه ، که سه ساله هم قابل حل نیست؛ اقتصاد کشور زنجیره ای از عوامل است که بهم مرتبط است و بورس جزیره ای مستقل و جدا افتاده نیست که با دو – سه تکنیک رشد کند و برخلاف روند اقتصاد کشور، به سوددهی برسد!

 • شمارش معکوس برای آغاز پذیره‌نویسی اولین شرکت پروژه‌محور بازار سرمایه

  اقتصاد میهن: پذیره‌نویسی سهام شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات (نماد «تجلی») از طریق عرضه عمومی سهام از روز سه‌شنبه ۲ آذر از طریق سامانه معاملات فرابورس ایران آغاز می‌شود.

 • دوقطبی جعلی بورس و اقتصاد

  اقتصاد میهن: سیاستگذاری اقتصادی در ایران به دلیل نگاه جزیره‌ای به مسائل اقتصادی در برهه‌هایی، بورس را فدای مواجهه غلط با تورم کرده و در برهه‌هایی دیگر، کل اقتصاد را فدای حفظ شاخص بورس کرده‌اند. اما آیا این سوابق تلخ از سیاستگذاری ناصحیح اقتصادی کافی است تا دوگانه جعلی بورس و اقتصاد را به رسمیت بشناسیم؟

 • بانک آینده، رکوردار زیان انباشته در بین شرکت های حاضر در بورس

  اقتصاد میهن: بانک آینده در نتیجه مصوبه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمايه‌ پايه ۸۰۰ میلیاردتومان در تیرماه سال ۱۳۹۱ شکل گرفت.

 • بیمه تعاون به بازار دوم فرابورس ارتقا یافت

  اقتصاد میهن: شرکت بیمه تعاون با نماد «وتعاون» به عنوان دویست و شصت و هشتمین نماد معاملاتی در بازار دوم فرابورس ایران درج شد.

 • پول‌هايي كه بازنمي‌گردد

  اقتصاد میهن: پس از ريزش‌هاي مكرر بازار سرمايه در دو سال گذشته و اظهارنظرهاي ضد و نقيض مسوولان بورسي، نهايتا نمايندگان مجلس تصميم گرفتند تا تحقيق و تفحص از عملكرد سازمان بورس و اركان آن را كليد بزنند.

 • رئیس جمهور، وزیر اقتصاد را به خاطر بورس توبیخ کرد؛ آقای خاندوزی چرا خوابی؟!

  اقتصاد میهن: روزنامه مستقل خبر داده است که اخیراً ابراهیم رییسی در جلسه هیات دولت تذکرات شدیدی را نسبت به یکی از اعضای هیأت دولت داشته است.

 • تصویب سود۱۴ تومانی برای هر سهم بانک کارآفرین

  اقتصاد میهن: مجمع عمومی عادی فوق العاده صاحبان سهام بانک کارآفرین،با دستور جلسه تعیین سود هر سهم و پاداش هیات مدیره با حضور ۷۵ درصد از سهامدارن برگزار شد.

 • سرمایه شرکت بیمه کوثر از مرز 16هزارمیلیارد ریال گذشت

  اقتصاد میهن: افزایش سرمایه شرکت به مبلغ 16هزارو885 میلیارد ریال در مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام بیمه کوثر با حضور اکثریت سهام‌داران، تصویب شد.

 • واقعیت‌های کسری بودجه

  اقتصاد میهن: در ماه‌های اخیر بار‌ها موضوع کسری بودجه به‌عنوان یکی از چالش‌های بزرگ اقتصادی و عامل تورم از سوی برخی مسئولان دولت سیزدهم تکرار شده است. در این اظهارات از کسری بودجه به مثابه یکی از نماد‌های ناکارآمدی دولت قبل و میراث باقیمانده از آن یاد شده است.

 • ایران ، بهشت مفسدان مالیاتی

  اقتصاد میهن: اقتصاد ایران همانند اغلب اقتصاد‌های جهان با معضل فرار مالیاتی روبه‌رو است و در سال‌های اخیر به دلیل گسترش تحریم‌های اقتصادی و کاهش فروش نفت و کسری بودجه حاصل از آن، دولت در پی جایگزینی آن با درآمد‌های مالیاتی بوده است.

 • تکیه فولاد هرمزگان جنوب بر محصول «اسلب»/ افزایش درآمد سالانه ۳۹ درصدی «هرمز»

  اقتصاد میهن: شرکت فولاد هرمزگان جنوب در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مهرماه سال ۱۴۰۰ میزان درآمد عملیاتی از فروش محصولات طی دوره یک‌‎ماهه را برابر با مبلغ ۱۵،۱۲۸ میلیارد ریال گزارش کرده که تنها در بازار داخلی این درآمد به‌دست‌آمده، مجموع درآمد‌های شناسایی‌شده از ابتدای سال مالی تا پایان مهرماه این شرکت فولادی به میزان ۱۱۷،۷۲۷ میلیارد ریال بوده، میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت فولادی ۲۵ هزار میلیارد ریال اعلام‌شده است.

 • هرمز ، در موقعیت جذاب بنیادی برای سرمایه گذاری

  اقتصاد میهن: فولاد هرمزگان دومین کارخانه بزرگ تولید فولاد بعد از انقلاب، در کنار خلیج‌فارس واقع‌شده است. واحد احیاء مستقیم شرکت در مهرماه ۱۳۸۷ راه‌اندازی شد.

 • تجلی، حلقه‌ای برای اتصال سهامداران حقیقی و پروژه‌های بزرگ بخش معدن و صنعت

  اقتصاد میهن: شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات، اولین شرکت پروژه محور سهامی عام، قرار است حلقه‌ای برای اتصال سهامداران حقیقی و پروژه‌های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی باشد.

 • نه از مدیرعامل خبری است، نه از پول! / بورس در محاق

  اقتصاد میهن: حدود چهارماه از استعفای مدیرعامل صندوق توسعه و تثبیت بازار سرمایه و بیش از یک ماه از کنار رفتن مدیرعامل شرکت بورس می گذرد و درحالی که بازار سرمایه روزهای سیاهی را می گذراند هنوز آینده این دو نهاد مهم بورسی در محاق قرار دارد.

 • 70 میلیارد دلار سرمایه مردم دود شد ، رفت هوا!

  اقتصاد میهن: در صورتی که شاخص کل سهام را معیاری برای سقوط و رونق بورس ایران با توجه به ارزش کل سهام شرکتها در بورس در نظر بگیریم کارشناسان می گویند با توجه به سقوط بیش از30 درصدی شاخص کل 70 میلیارددلار از ارزش سهام شهروندان دود هوا شد و به هوارفت یا به قول کارشناسان بورس تبخیر شد.

 • فروش سهام تا اطلاع ثانوی ممنوع!

  اقتصاد میهن: این روزها بازار سرمایه دچار فراز و فرودهای متعدد شده است، و شاخص کل میان کانال ۱ میلیون و ۵۰۰ و ۱ میلیون و ۳۰۰ دچار نوسان می شود. در این بین برخی از سهامداران منتظرند که شاخص کل روند صعودی خود را بدون وقفه طی کند و مجدد قله ۲ میلیونی واحدی را فتح کند. اما برای رسیدن به این شاخص چه فاکتورها و عواملی نیاز است؟

 • تیغ تیز مجلس برگردن خاندوزی؛ پرونده بورس بالا گرفت

  اقتصاد میهن: نایب رییس مجلس شورای اسلامی از حضور قریب الوقوع سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد دولت سیزدهم در مجلس خبر داد.

 • حمله موسوی لارگانی به دولت: بورس را قتلگاه مردم کرده اند

  اقتصاد میهن: حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی با اشاره به عملکرد تیم اقتصادی دولت گفت: در حوزه صنعت، اشتغال و کار آفرینی به جز شعار گزاف و بعضا خودستایی‌های نادرست شاهد برون داد مناسبی نبودیم.

آخرین خبرها
بانک سپه بیمه پارسیان بانک سینا بیمه دی بیمه دانا بانک دی بانک کارآفرین موسسه ملل بانک گردشگری شرکت بیمه رازی بانک صادارت ایران
پربیننده‌ترین