۱۴۰۲ جمعه ۳۱ شهريور چاپ

عمده تولیدات پتروشیمی ایلام صادر می شود

عمده تولیدات پتروشیمی ایلام صادر می شود

اقتصاد میهن: مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام با اشاره به ارزآوری پتروشیمی ایلام برای کشور گفت: عمده محصولات تولیدی این شرکت به خارج از کشور صادر می‌شود و از این نظر نقش مهمی در اقتصاد دارد.

به گزارش اقتصاد میهن ، سیدغلامحسن گرشاسبی در حاشیه نمایشگاه هفدهم ایران پلاست اظهار کرد: حضور شرکت پتروشیمی ایلام در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست پررنگ‌تر از دوره‌های گذشته بود.وی افزود: شرکت پتروشیمی ایلام به عنوان بزرگ‌ترین مجتمع پتروشیمی در غرب کشور ۸ محصول کلیدی و استراتژیک را تولید و در معرض دید شرکت‌های داخلی و خارجی و بازیدکنندگان نمایشگاه امسال قرار داده است.مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام ادامه داد: پتروشیمی ایلام در مسیر تولید پایدار است و چشم انداز بسیار روشنی پیش روی این صنعت ارزش‌آفرین قرار دارد.

نایب‌رئیس هیات مدیره پتروشیمی ایلام با اشاره به اینکه هدف‌گذاری کارشناسان و متخصصان مجتمع افزایش تولید و عمل به تعهد مسئولیت‌های اجتماعی است، ادامه داد: در حوزه مسئولیت اجتماعی بر اساس قانون ملزم به رعایت این تعهد اجتماعی هستیم و در این زمینه اقدامات مطلوبی صورت گرفته است.وی ادامه داد: نصب سیستم پایش آنلاین آلودگی زیست‌محیطی و راه‌اندازی پروژه ZLD بخشی از اقدامات مجتمع پتروشیمی ایلام در راستای احترام به شرکای اجتماعی در مسئله محیط زیست است.گرشاسبی همچنین به راه‌اندازی الفین سیزدهم در ایلام بدون حضور کارشناسان و سازندگان خارجی اشاره کرد و افزود: تولید در پتروشیمی ایلام بدون نیروی خارجی ادامه دارد و بیش از ۹۰ درصد شاغلان این مجتمع از نیروهای بومی استان ایلام هستند.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک تجارت بانک ملی بیمه تعاون بانک صادرات ایران
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها