خبر فوری

۱۴۰۰ سه شنبه ۲۵ آبان چاپ

همایش و نمایشگاه لجستیک چابهار برگزار می‌شود

همایش و نمایشگاه لجستیک چابهار برگزار می‌شود

اقتصاد میهن: رویداد لجستیکی چابهار در قالب یک گردهمایی تخصصی و نمایشگاه حضوری و مجازی با مشارکت متعاملین زنجیره‌های تأمین اعم از دولتی و خصوصی، در تاریخ ۲۹ و ۳۰‌ دی و اول بهمن‌ماه سال جاری در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌ عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار، رویداد لجستیک چابهار (مؤسسه آسام‌تدبیر دانش)، این گردهمایی با رویکرد معرفی و متمرکز‌ساختن دیدگاه‌ها بر ضرورت بهره‌گیری از موقعیت ویژه و جایگاه خاص سواحل مکران و بندر چابهار به‌عنوان یکی از  پایتخت‌های دریایی ایران و قطب جدیدی برای حمل‌ و‌ نقل، لجستیک و تجارت در عرصه‌های داخلی، منطقه‌ای، فرا منطقه‌ای و بین‌المللی برگزار می‌شود. منطقه آزاد چابهار با الحاق جمهوری اسلامی ایران به سازمان همکاری‌های شانگهای و نقش کلیدی کشورمان در کریدور شمال جنوب و ارتباط با اتحادیه اقتصادی اوراسیا می‌تواند نقشی فعال و غیر قابل رقابتی را در توسعه محور شرق ایفا کند. از همین‌‌ رو، این رویداد در قالب یک گردهمایی تخصصی سعی دارد در افزایش آگاهی و همچنین ارائه تصویری شفاف از ظرفیت‌های این منطقه مهم نقش داشته باشد.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سپه فروشگاه کوروش بیمه پارسیان شرکت ذوب آهن اصفهان بانک سینا بیمه دی بیمه دانا بانک دی موسسه ملل بانک گردشگری
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها