• فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ۷ منطقه آزاد کشور کدامند؟

  اقتصاد میهن: مناطق آزاد از جمله­ بخش ­های نظام اقتصادی کشور هستند که به واسطه قرار گرفتن در حوزه استثنائات تجاری و به عنوان یکی از مهم­ترین این استثنائات، می ­توانند وسیله ­ای برای توسعه صنعتی به خصوص در شرایط تحریم باشند و مسیر ورود به بازار‌های جهانی را از طریق تقویت تولید، صادرات و سرمایه­ گذاری خارجی برای اقتصاد کشور فراهم کنند.

 • مزایای راه ابریشم برای ایران

  اقتصاد میهن: دومین اجلاس بین‌المللی «یک کمربند-یک راه» با حضور بیش از 30 کشور به مدت 3 روز در چین برگزار شد. هیأت 30 نفره‌ای از ایران نیز به سرپرستی وزیر اقتصاد در اجلاس چین حضور داشت. «یک کمربند – یک راه» پیشنهادی مربوط به احیای «جاده ابریشم قدیم» و ساخت راه مدرنی است که رئیس جمهور چین در سال 2013 میلادی مطرح کرد.

 • جزئیات کارت تسهیلات 20 میلیون تومانی سفر به مناطق آزاد

  اقتصاد میهن: مدیر گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد بابیان اینکه امکان پرداخت هزینه‌های مراکز اقامتی، حمل و نقل، مراکز پذیرایی،‌ مراکز تفریحی و حتی مراکز خرید با کارت تسهیلات سفر به مناطق آزاد وجود دارد، گفت: به احتمال قوی امکان استفاده از این کارت تسهیلات برای سفرهای نوروز 98 فراهم می‌شود و علاقه مندان می‌توانند سفرهای نوروزی خود را به مناطق آزاد با استفاده از این تسهیلات انجام دهند.

 • حضور بیش از ۲۵۰ شرکت در نمایشگاه کیش اینوکس

  اقتصاد میهن: دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی در کیش برگزار می‌شود.

 • آغاز به کار پروژه ایجاد پنجره واحد خدمات الکترونیک در مناطق آزاد

  اقتصاد میهن: قرارداد همکاری میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و شرکت کر اکسلرنت (Core Accelerant) با محوریت ایجاد پنجره واحد خدمات الکترونیک مناطق آزاد امضا شد.