خبر فوری

۱۳۹۹ جمعه ۳ مرداد چاپ

ازدواج زن 35 ساله با پسر 20 ساله شوهر سابقش! + تصویر

 ازدواج زن 35 ساله با پسر 20 ساله شوهر سابقش! + تصویر

اقتصاد میهن: یک اینفلوئنسر روس با پسر ۲۰ ساله همسر سابقش ازدواج و اعلام کرده از او باردار است. مارینا بالماشوای ۳۵ ساله وقتی خبرساز شد که در ماه مه سال جاری میلادی جاری عکسی از خود و ولادیمیر شاویرین، پسرخوانده اش، در ۷ سالگی او را در کنار تصویر حالایشان در آغوش هم منتشر کرد.

انتشار این تصاویر قبل و بعد در اینستاگرام مارینا که بیشتر از ۴۲۰ هزار دنبال کننده دارد، نه تنها حمایت کاربران را به دنبال نداشت بلکه با سیلی از انتقادات مواجه شد.مارینا در سال ۲۰۰۷ با همسر سابقش ازدواج کرد و این زوج پیش از آنکه زندگی مشترک شان به جدایی بکشد، بیشتر از ۱۰ سال با یکدیگر زندگی کردند.بالماشوا این هفته ویدئویی از ازدواج خود با ولادیمیر در یک محضرخانه منتشر و اعلام کرد که آن‌ها منتظر به دنیا آمدن فرزند اولشان هستند.

مارینا با انتشار عکسی از خود و ولادیمیر اینگونه نوشت: «ما به محضرخانه رفتیم. من حتی یک شانه با خودم نبرده بودم. حلقه‌ها در ماشین بود. حال خوبی بود با کمی حس خجالت.» «بعد از محضرخانه لباس رسمی عروسی پوشیدیم و در یک رستوران محلی یک مهمانی عالی با چند مهمان گرفتیم.»  « ما فرزند اول مان را در راه داریم و حالا تصمیم داریم که به شهر بزرگ تری نقل مکان کنیم.»علاوه بر این، اظهارات مارینا حاکی از آن بود که آن‌ها رابطه‌ی خوبی با همسر سابق او ندارند: «فکر نمی‌کنم او کاری که کرده ایم را دوست داشته باشد.»

بالماشوا در ماه مه سال میلادی جاری عکسی از خود منتشر کرد که مربوط به ۱۳ سال پیش بود و او را در کنار ولادیمیر ۷ ساله نشان می‌داد.در کنار این عکس یک تصویر جدیدتر هم وجود داشت که این تازه عروس و داماد را نشان می‌داد که شادمانه یکدیگر را در آغوش کشیده بودند. ماریا در توضیح این عکس نوشته بود: «هیچ وقت نمی‌دانی که زندگی چطور رقم می‌خورد و چه زمانی کسی را پیدا می‌کنی که لبخند را به لبت می‌آورد.»