۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۲ بهمن چاپ

چابهار، بهشت آبزی‌ پروری ایران

چابهار، بهشت آبزی‌ پروری ایران

اقتصاد میهن: مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی سازمان منطقه آزاد چابهار از این منطقه به عنوان بهشت آبزی‌ پروری کشور یاد کرد.

«محسنعلی گلشنی» افزود: هم اکنون چابهار به لحاظ مباحث شیلاتی رتبه نخست کشور را دارد.وی در ادامه با بیان اینکه منطقه چابهار ۷۰ درصد تن ماهیان کشور را تامین می‌کند، اظهارداشت: در حال حاضر ماهی مورد نیاز ۱۱۰ کارخانه تن ماهی در ایران از این منطقه در حال تامین است.مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: منطقه چابهار دارای آب و هوای حاره‌ای است از اینرو تمامی محصولات حاره‌ای مثل نارگیل، پاپایا، چیکو، موز و غیره در این منطقه تولید می‌شود.

وی ضمن اشاره به فرصت‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد چابهار و سواحل مکران افزود: از تمامی سرمایه گذاران دعوت می‌شود برای سرمایه‌گذاری در این منطقه حضور بهم رسانند.گلشنی اظهارداشت: امکانات لازم برای سرمایه گذاران از قبیل اسکان و دیگر حمایت‌های ضروری در منطقه فراهم و مشکلی در این حوزه وجود ندارد.وی عنوان کرد: سرمایه گذارانی که برای سرمایه‌گذاری به سواحل مکران و منطقه چابهار مراجعه می‌کنند منطقه آزاد برای بحث اسکان و تامین دیگر امکانات موردنیاز هموطنان از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد. مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری، توسعه تجارت و صید صنعتی سازمان منطقه آزاد چابهار یادآور شد: توریسم، اکوتوریسم، پتروشیمی، فولاد، کشتی‌سازی، شیلات، کشاورزی و بسیاری موارد از جمله فرصت‌ های سرمایه‌گذاری در این منطقه است.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه تعاون بانک تجارت بیمه  پاسارگاد بانک صادرات ایران بانک ملی
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها