خبر فوری

۱۴۰۱ دوشنبه ۳۰ خرداد چاپ

احداث ششمین ساختمان اسکان کارگری در منطقه ۲

احداث ششمین ساختمان اسکان کارگری در منطقه ۲

اقتصاد میهن: معاون فنی و عمران منطقه۲ از احداث ساختمان جدید اسکان کارگران خدمات شهری در ناحیه دو این منطقه با هدف تکریم و تامین آسایش این قشر زحمتکش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲،حمید رضا رنجبر با بیان اینکه کارگران حوزه خدمات شهری از ارکان اصلی عرصه خدمت رسانی به شهروندان در امور مرتبط با حوزه نگهداشت شهر هستند، گفت: به منظور تامین شرایط رفاهی، بهداشتی، اقتصادی و اجتماعی کارگران و با هدف بهینه سازی مجموعه خدماتی که در حوزه امور شهری به شهروندان ارائه می شود، حوزه معاونت فنی و عمران منطقه۲اقدام به احداث ساختمان اسکان کارگران خدمات شهری در ناحیه دو این منطقه کرد.وی افزود: ساختمان های اسکان کارگران خدمات شهری دارای تمامی ضوابط ایمنی و بهداشتی هستند تا کارگران زحمتکش اوقات استراحت خوبی را در آسایش کامل سپری کنند.معاون فنی و عمران منطقه با اشاره به پیشرفت ۷۰ درصدی احداث اسکان کارگری ناحیه دو گفت: درمحوطه این ساختمان امکاناتی همچون خوابگاه و محل اسکان ، سرویس بهداشتی ، ناهارخوری، رختشورخانه و ..طراحی شده است.

 

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بیمه دی موسسه ملل شرکت  ایمیدرو بیمه سرمد بانک سپه بانک  ملی شرکت ذوب آهن اصفهان
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها