۱۴۰۳ چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت چاپ

پرداخت پرشتاب تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در بانک ملی ایران

پرداخت پرشتاب تسهیلات ازدواج و فرزندآوری در بانک ملی ایران

اقتصاد میهن: اعطای وام ازدواج و فرزندآوری در بانک ملی ایران به صورت مستمر و بی وقفه پرداخت می شود که براین اساس طی یک ماه نخست امسال در مجموع بیش از یک هزار و 500 فقره وام فرزندآوری و ازدواج در بانک ملی ایران پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد میهن ، این بانک سهم عمده و نقش قابل توجهی در پرداخت وام های قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری به جوانان و متقاضیان واجد شرایط در شبکه بانکی دارد و همواره بر اولویت پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه و همچنین لزوم تسریع و تسهیل آن تاکید دارد.در فروردین ماه امسال تعداد ۵۳۲ فقره تسهیلات ازدواج و ۹۷۳ فقره تسهیلات فرزندآوری توسط بانک ملی ایران پرداخت شده که ارزش ریالی این تسهیلات در مجموع بالغ بر ۲ هزار و ۳۱۲ میلیارد ریال است. این بانک طی سال گذشته نیز با رویکرد حمایت از ازدواج جوانان از ابتدای فروردین تا پایان اسفند ماه نیز تعداد ۱۳۷ هزار و ۵۱۶ فقره وام قرض الحسنه ازدواج بالغ بر ۲۸۱ هزار ۷۵۵ میلیارد ریال به متقاضیان پرداخت کرده است.همچنین طی این مدت ۱۵۴هزار و ۴۵۷ فقره وام فرزندآوری به ارزش ۹۷ هزار و ۹۴ میلیارد ریال توسط بانک ملی ایران به متقاضیان این تسهیلات پرداخت شده است.

گفتنی است، ترویج سنت حسنه ازدواج و کمک به جوانان برای ازدواج و فرزندآوری از مهم ترین سیاست ‌های اعتباری بانک ملی ایران محسوب می شود که طبق آمارها طی سال گذشته بیش از ۱۰۰ درصد از سهیمه پرداختی بانک مرکزی در حوزه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و فرزندآوری را پرداخت کرده است.لازم به ذکر است، اکنون براساس قوانین بالادستی سقف وام قرض الحسنه ازدواج در سال جاری برای هر یک از زوجین سه میلیارد ریال با دوره بازپرداخت ۱۰ساله از سوی بانک ملی ایران پرداخت می شود.متقاضیانی که تاریخ عقد آنها بعد از ۰۱/‏۰۱/‏۱۳۹۷ باشد و تاکنون وام ازدواج دریافت نکرده‌اند، می توانند برای دریافت وام مذکور اقدام کنند. لازم به ذکر است به هر یک از متقاضیان صرفا یک مرتبه وام قرض الحسنه ازدواج  با یک ضامن معتبر و سفته پرداخت می شود.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سینا بانک تجارت بانک صادرات ایران فولاد خراسان بیمه ملت موسسه ملل بانک ملی
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها