۱۴۰۳ سه شنبه ۲۸ فروردين چاپ
پیش بینی عجیبی که غلط از آب درآمد

اگر ایران به اسرائیل حمله کرد روی قبر من ادرار کنید!

اگر ایران به اسرائیل حمله کرد روی قبر من ادرار کنید!

اقتصاد میهن: بنیانگذار لشکر جهنگوی ۳۰ سال پیش در سخنرانی خود حمله ایران به اسرائیل را غیرممکن توصیف کرده بود.

به گزارش اقتصاد میهن ؛ پس از حمله تاریخی جمهوری اسلامی ایران به اسرائیل کاربران شبکه‌های اجتماعی در پاکستان سراغ قبر حق نواز جهنگوی، بنیانگذار گروه ممنوعه و تروریستی جهنگوی را می‌گیرند. سایت شیعت نیوز پاکستان نوشت: حق نواز جهنگوی، بنیانگذار لشکر جهنگوی، ۳۰ سال پیش در سخنرانی خود گفته بود که حمله ایران به اسرائیل غیرممکن است.وی افزود که اگر ایران به اسرائیل حمله کرد و من مرده بودم مردم بیایند و روی قبر من ادرار کنند.پس از حمله ایران به اسرائیل، بحث جدیدی در شبکه‌های اجتماعی پاکستان آغاز شده است، کاربران این سوال را مطرح می‌کنند که قبر حق نواز جهنگوی کجاست، زمان پیروی از وصیت نامه او فرا رسیده است.

لشکر جهنگوی گروهی تندرو و اسلامگرا در پاکستان است که به‌ویژه به خاطر تعصبات مذهبی و حمله‌های خونین به پیروان مذهب شیعه شهرت یافته است. همچنین گفته می‌شود که این گروه با دیگر گروه‌های تندروی اسلامگرا، چون القاعده و طالبان در ارتباط است. دولت پاکستان لشکر جهنگوی را غیرقانونی اعلام کرده‌است.سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شب یکشنبه ۲۶ فروردین در پاسخ به جنایت‌های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، اهداف معینی در داخل سرزمین‌های اشغالی را با شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سینا بانک تجارت بانک صادرات ایران فولاد خراسان بیمه ملت موسسه ملل بانک ملی
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها