• ترافیک عربی در سواحل شمالی / مازندران پایگاه گردشگران عرب

  اقتصاد میهن: گردشگران 4 کشور عربی، سواحل شمال ایران را به پایگاه توریستی خود برای مسافرت‌های تابستانی تبدیل کردند.

 • تأکید مشاور عالی شهردار تهران بر توسعه قلمرو نوسازی بافتهای فرسوده شهری

  اقتصاد میهن: مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران با حضور در سازمان نوسازی در جریان آخرین اقدامات این سازمان قرار گرفت و ضمن اعلام آمادگی دفتر شهردار برای حمایت از اقدامات این سازمان، نکاتی را جهت پیشبرد هر چه بهتر امور متذکر شد.

 • ضرورت تهیه و تنظیم سند چشم انداز راهبردی تامین غذای سالم در کشور

  اقتصاد میهن: مدیر‌عامل شرکت صنایع شیر ایران، با تاکید بر نقش‌؛ اهمیت و جایگاه صنعت غذا ‌و رشته‌های وابسته‌، تهیه و تنظیم سند چشم‌انداز راهبردی تأمین غذای سالم در کشور را از ابزارهای مهم تقویت سرانه مصرف شیر و فرآورده‌های آن ذکر کردند.

 • خداحافظی با قبوض کاغذی عوارض شهری

  اقتصاد میهن: مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از حذف قبوض کاغذی عوارض شهری خبر داد و ابراز امیدواری کرد این مهم با کمک معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران به زودی عملیاتی شود.

 • مردان تن فروش و حساب‌های پر پول!‌

  اقتصاد میهن: روسپی گری یا تن فروش به افرادی گفته می‌شود که از راه ارتباط جنسی با جنس مخالف اقدام به کسب درآمد می‌کنند. اما این تعریف کمی متفاوت شده چراکه همجنس گرایی و تن فروشی خاموش هم به جمع تعاریف روسپی گری اضافه شده است.

 • بررسی طرح تأمین مسکن اجتماعی برای اقشار کم درآمد در پایتخت

  اقتصاد میهن: مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در جلسه ای که به منظور بررسی طرح تأمین مسکن اجتماعی در پایتخت برگزار شد، از افزایش نرخ حاشیه نشینی در پایتخت و انتقال ناگزیر برخی از گروه های اجتماعی و اقتصادی شاغل در تهران به سکونتگاه های پیرامون شهر خبر داد.

 • رازهای سرافراز!

  اقتصاد میهن: کتاب محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صداوسیما با عنوان «روایت یک استعفا؛ ۲۴ سال مدیریت در رسانه ملی» منتشر شده است. او که در ماه‌های اخیر به یکی از چهره‌‌‌‌‌‌های جنجالی تبدیل شده است، اکنون با انتشار کتابی ۲۷۲صفحه ای به موضوع مدیریتش در رسانه ملی از آغاز تا پایان پرداخته است.

 • شرایط «کفالت» پدر و مادر در تامین اجتماعی

  اقتصاد میهن: قائم مقام سازمان تامین اجتماعی شرایط تحت کفالت قرار گرفتن والدین یک بیمه شده را تشریح کرد.

 • فعالیت 14 هزار کودک زباله‌گرد در تهران

  اقتصاد میهن: رئیس کمیته ایمنی و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: قطعا زندگی امروز کودکان کار در خیابان‌ها و آینده‌شان نیز در سطل‌های بزرگ زباله به یغما می‌رود.

 • از بدهی 69 هزار میلیاردی تا پروپاگاندای ابلهانه باشگاه مثلا خبری!

  اقتصاد میهن: استناد پیروز حناچی شهردار تهران به یک آیه از قرآن مجید، به شکل عجیبی بحث برانگیز شده است. سایت باشگاه خبرنگاران استفاده از این آیه در سخنرانی شهردار تهران را "مشکوک" توصیف کرد و برخی کاربران اصولگرا نیز آن را حمایت از سازمان تروریستی منافقین دانستند! در نقطه مقابل عده‌ای این ادعا علیه حناچی را "غیرقابل قبول" و "عجیب" ارزیابی کردند.

 • مشق شب گرانقیمت!

  اقتصاد میهن: با نزدیک شدن به فصل درس و مدرسه، تهیه لوازم‌التحریر یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین و دانش‌آموزان شده است؛ آن‌ها می‌گویند مشق نوشتن فرزندانشان هم پدیده‌ای لاکچری شده، زیرا دفتر مشقی که تا به حال با قیمت ۵ هزار تومان می‌خریدند اکنون ۲۰ هزار تومان شده است!

 • زنان پیشمرگی که غذای هیتلر را می‌چشیدند + تصاویر

  اقتصاد میهن: تا سال ۲۰۱۳ نمی‌دانستند که حدود پانزده زن جوان کارشان این بوده است که غذای پیشوا را بچشند تا مسموم نباشد.

 • ۳۰ درصد سالمندان زیر خط فقر مطلق زندگی می‌کنند

  اقتصاد میهن: سالمند آزاری به معنای رفتاری است که از فرد یا افراد مراقبت‌کننده از سالمند سرمی‌زند و باعث آسیب و کاهش کیفیت زندگی او می‌شود.

 • روسپیگری در تهران؛ حقیقتی اعجاب برانگیز

  اقتصاد میهن: بر اساس نتایج پژوهش‌های اطلس کیفیت زندگی در شهر تهران که معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران آن را منتشر کرده است، شهروندان مناطق ۱۷، ۲۰ و ۲ بیشترین آمار زنان خیابانی را در مناطق خود گزارش کرده‌اند و در مقابل مناطق ۳، ۱ و ۲۱ دارای کمترین تعداد زنان خیابانی از دیدگاه شهروندان بوده‌اند.

 • صدور فرزندان به جای صدور انقلاب!/ «سفیران گویای نظام» در کنار «صاحبان نمازهای باکیفیت»! + تصاویر

  اقتصاد میهن: «کمک کننده دور زدن تحریم‌ها»، «ژن خوب»، «صاحبان نمازهای با کیفیت»، «نخبه‌های حاذق»، «مغزهای اقتصادی کسب و کار»، «صاحبان اختیار» و ...! اینها برخی صفاتی است که مسئولان جمهوری اسلامی برای فرزندانشان که در خارج کشور زندگی می‌کنند، به کار رفته است. در روزهای گذشته توصیف «سفیران گویای نظام» نیز توسط مرتضی سقائیان نژاد شهردار قم به تعاریف پیشین اضافه شد.

 • «دروغ بزرگ» شهرداری تهران به ۶۹ هزار میلیارد تومان رسید!

  اقتصاد میهن: ارائه اعداد جدید درباره بدهی‌های شهرداری تهران از دوره سابق مدیریت شهری تا حال‌حاضر ادامه دارد و شهردار تهران بالاخره در گزارشی به شورا که محمود میرلوحی آن را منتشر کرده، آخرین رقم را ۶۹ هزار میلیارد تومان اعلام کرده است.

 • مرگ مغزی دختر ۱۸ ساله تهرانی حین عمل جراحی بینی + تصویر

  اقتصاد میهن: سحر اسکندری ۱۸ ساله که شاگرد اول مدرسه‌شان بود و تمام اوقات فراغت خود را با خواندن کتاب می‌گذراند، با توجه به اینکه در رشته پزشکی قبول شده بود می‌خواست پرستار شود تا بتواند بیشتر به مردم خدمت کند.

 • زمزمه‌های تغییر رییس صداوسیما/ علی‌عسگری تا پایان شهریور می‌رود؟!

  اقتصاد میهن: پس از پایان ریاست عزت الله ضرغامی بر سازمان صداوسیما این سازمان به لحاظ مدیریتی ثبات چندانی نداشته است، ابتدا محمد سرافراز برای چند ماه ریاست صداوسیما را برعهده داشت و پس از او عبدالعلی علی عسکری به صندلی مدیریت رسانه موسوم به ملی رسید، اما حالا برخی محافل سیاسی و خبری زمزمه‌های کناره گیری او را نیز مطرح می‌کنند.

 • درآمد ۱.۵ میلیاردی روزانه متکدیان تهران !

  اقتصاد میهن: سرپرست امور مجلس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه کمک مستقیم به کودکان کار و خیابان و متکدیان باعث افزایش تعداد آن‌ها در فضا‌های عمومی می‌شود، گفت: در کلانشهر تهران روزانه حدود ۱.۵ میلیارد تومان پول به متکدیان از سوی مردم پرداخت می‌شود.

 • سیم کارت بدهکاران مهریه توقیف می‌شود + تصویر

  اقتصاد میهن: مطابق قانون و رویه، مردان بدهکار مهریه در صورتی که مدعی اعسار و نداشتن مال باشند، حبس نمی‌شوند، البته طلبکار مهریه، یعنی زوجه هم می‌تواند هرآنچه از اموال بدهکار مهریه یافت، توقیف کند، از جمله سیم کارت موبایل!

 • من؟ سالار عقیلی، عاشق میهن!

  اقتصاد میهن: پای حاشیه ها فقط به کنسرت سالار عقیلی باز نشده بود، که باز شد. آن هم وقتی فرزانه کابلی که خیلی ها او را با نقش علی کوچولو به خاطر می آورند، در کنسرت ۳۰ مرداد سالار عقیلی در مرکز همایش های برج میلاد به روی صحنه آمد و برنامه اجرا کرد.

 • هشدار دانشمندان؛ بازگشت ابرخشکسالی‌های قرون وسطی

  اقتصاد میهن: کارشناسان تغییر اقلیم هشدار می‌دهند که گرمایش زمین باعث بروز ابرخشکسالی‌های طولانی مدت در آینده خواهد شد.

 • دور افتخار نماینده ممسنی با دستگاه ام آر آی! + تصویر

  اقتصاد میهن: تلاش‌های بی‌دریغ دکتر «مسعود گودرزی»، نماینده ممسنی نه‌تنها به بار نشست و بلکه در کل شهر به نمایش گذاشته شد و با بلندگو از ایشان تشکر و قدردانی به عمل آمد، البته با اسکورت پلیس و بعد هم فیلم آن بخش وسیعی از کامنت‌های فضای مجازی را به خودش اختصاص داد.

 • محافظ‌ های شخصی برای حفاظت از چهره‌ها چقدر دستمزد می‌گیرند؟

  اقتصاد میهن: دو تصویر توسط کاربران در فضای مجازی باهم مقایسه شد که بازتاب زیادی هم داشت. در تصویر پایین چهره‌های مطرح سینمای جهان را می‌بینیم که در حال استفاده از وسایل نقلیه عمومی و در کنار مردم هستند و در تصویر بالا برخی سلبریتی‌های وطنی دیده می‌شوند که در کنار افراد تنومندی که به بادیگارد معروف اند راه می‌روند. پدیده‌ای که این روز‌ها با عنوانی به نام محافظ شخصی یا بادیگارد برای بسیاری از چهره‌ها و آدم‌های پولدار جذابیت پیدا کرده است.

 • خواستگاری در بالن مُد جدید در تهران!

  اقتصاد میهن: «اینجا آبسرد دماوند است؛ جایی در فاصله ۶۵ کیلومتری تهران و ۵ کیلومتری جنوب جاده هراز و میان دو شهر دماوند و فیروزکوه. منطقه‌ای که از سال ۸۹ پاتوق و به نوعی ایستگاه ارایه خدمات گردشگری و تفریحی با بالن توسط چند شرکت هوانوردی تهران است که روزانه در سانس‌های مختلف بالن‌هایشان را برای برگزاری مراسم تولد، خواستگاری، عروسی، میهمانی و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه و… اجاره می‌دهند.»

آخرین خبرها
بانک سپه بانک دی بانک سینا بانک ملی ایران سازمان خصوصی سازی پست بانک ایران
پربیننده‌ترین
گفت و گو