• بهره برداری از ۲۰ پروژه بهسازی محیطی سازمان نوسازی تا پایان سال

  اقتصاد میهن: معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری سازمان نوسازی شهر تهران در نشست تخصصی «جایگاه بهبود کیفیت قلمروهای عمومی در بازآفرینی شهری» گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود ۲۰ مورد از پروژه‌های بهسازی محیطی سازمان نوسازی تا پایان سال به بهره‌برداری برسند.

 • اینجا فقر، سیل و بی‌خانمانی تا مغز استخوان را می‌سوزاند

  اقتصاد میهن: دوباره برگشتیم سر خانه اول؛ فقر و نداری... همان جایی که سالها قبل از آن گفتیم و برای برآورده شدن حقوق اولیه مردم بارها نوشتیم اما حالا بازهم سر خانه اول هستیم... اینجا فقر، محرومیت، نداری و حالا هم سیل و آوارگی و بی‌خانمانی تا مغز استخوان مردم و روستائیان را می سوزاند.

 • انصراف سلبریتی‌ها از جشنواره فجر؛ ریاکاری یا همراهی با مردم؟

  اقتصاد میهن: خبر شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی و پنهانکاری موضوع، واکنش‌های زیادی را به همراه داشت. دانشجویان و مردم در اعتراض به این اقدام تجمع کردند. روزنامه‌ها به خاطر نحوه پوشش اخبار و اعتماد به مسئولان کشور عذرخواهی کردند و هشتگ «سقوط هواپیمای اوکراینی» و «اوکراین گیت» در شبکه‌های اجتماعی بازتاب زیادی داشت.

 • عروس خانم دو هفته پس از ازدواج، مرد از آب درآمد! + تصویر

  اقتصاد میهن: امام جماعت مسجدی در اوگاندا دو هفته پس از ازدواج، متوجه شد، زنی که با او ازدواج کرده، زن نیست و یک مرد است.

 • سیستان و بلوچستان غرق شد! / یک استان سیل زده؛ یک هلی کوپتر امداد!

  اقتصاد میهن: به دنبال بارش‌های شدید در جنوب کشور از جمله سیستان و بلوچستان از عصر روز جمعه رودخانه‌های این استان طغیان کرد تا مشکلی بر مشکلات مردم محروم این استان فراموش شده بیفزاید.

 • چند همسری ؛ بابا سوپرمَن ، اسپایدرمَن ، 4زنه‌مَن!

  اقتصاد میهن: در چند روز گذشته ویدیوهایی تبلیغاتی در تعریف و تمجید از زندگی چند همسری در فضای مجازی منتشر شده است که طبیعتا واکنش‌های مختلفی را در جامعه به همراه داشته است.

 • بزرگترین منتقد ظریف، از قاضی القضات مسئولیت گرفت

  اقتصاد میهن: علی باقری کنی رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضائیه شد. فردی که نه آشنا به حقوق است و نه سابقه کار در قوه قضائیه را دارد. او جایگزین محمدجواد لاریجانی شد؛ فردی که او هم قبل از حضور در قوه قضائیه نه سابقه حضور در این نهاد را داشت و نه آشنا به حقوق بود.

 • پرداخت حقوق‌های کلان از جیب مستمری بگیران

  اقتصاد میهن: در روزهایی که گرانی بنزین، دلار و کالاهای اساسی، سبدخانوارهای ایرانی‌ خصوصا بازنشستگان و مستمری‌بگیران را روز به‌روز کوچک‌تر می‌کند، در زیر مجموعه‌های سازمان تامین اجتماعی که متولی بخش اعظمی از بازنشستگان کشور است، برای کاری که انجام نشده، حقوق‌های میلیونی پرداخت شده و می‌شود.

 • «دروغ»، درد لاعلاج فوتبال ایران

  اقتصاد میهن: فوتبال ایران کامل درگیر بحران فرهنگی عمیقی با سرمربیان برجسته خارجی شده است که از آن به «بحران عدم صداقت» و یا همان «دروغ» تعبیر می‌شود.

 • کاهش سن کارگری جنسیِ دختران در ایران به 12 سال!

  اقتصاد میهن: یک مددکار اجتماعی و فعال حوزه زنان گفت: متاسفانه گاهی دخترانی را می‌بینیم که در سنین بسیار کم، حدود 12 سالگی به این مسائل کشیده می‌شوند. از طرفی بر اساس آمارهایی که سازمان بهزیستی ایران اعلام کرده است، 50%از کارگران جنسی ایران را زنان متاهل تشکیل می‌دهند که به دلیل مشکلات اقتصادی به این کار روی می‌آورند.

 • وثیقه میلیاردی، تاوان اعتراض به بنزین 3 هزار تومانی

  اقتصاد میهن: حدود ۴۰ روز پیش بود که بنزین گران شد و بعد، تجمع‌ها و اغتشاشاتی در بیش از ۱۰۰ نقطه کشور در اعتراض به افزایش قیمت برپا شد.

 • بهترین دوستم، عاشق زنش شدم!

  اقتصاد میهن: سال ۹۶ بود که معصومه ۲۸ ساله همراه دوستانش در یک مهمانی شبانه شرکت کرد و در آن با پسر شیک پوش و جوانی به نام حسین آشنا شد

 • توازن در نوسازی شهری

  اقتصاد میهن : کاوه حاجی علی اکبری در یادداشتی که در روزنامه همشهری منتشر شد، به موضوع نوسازی و رویکرد مورد نیاز سیاستگذاران ملی و شهری در فرایند تصمیم‌گیری درخصوص فرسودگی شهری پرداخت.

 • خسارت 2.6 میلیارد دلاری آلودگی هوا ماحصل لابی خودروسازان با وزیر صمت

  اقتصاد میهن: نمای نزدیک مرگ سالانه 7 میلیون نفر بر اثر آلودگی هوا در جهان براساس اعلام نظر کارشناسان کاهش وزن نوزادی، کاهش وزن زمان تولد، بیش فعالی، اوتیسم، کاهش رشد مغزی، عفونت دستگاه تحتانی تنفس، آسم و سرطان خون بر اثر آلودگی هوا در کودکان ثابت شده است به طوریکه سالانه ۶۰۰ هزار کودک زیر پنج سال به دلیل آلودگی هوا میمیرند.

 • سرعت، مشارکت و هویت مهترین شاخصه در بازسازی ساختمان

  اقتصاد میهن : مشاور حوزه بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ساخت و ساز را یکی ازمولف های مدیریت بازسازی صنعت ساخت عنوان کرد.

 • ارتقای ایمنی در محلات ناکارآمد و فرسوده شهر تهران در دستور کار سازمان نوسازی و سازمان آتش نشانی

  اقتصاد میهن : تفاهم نامه سازمان نوسازی شهر تهران و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود دو سازمان جهت ارتقای کیفیت زندگی با تأکید بر ایمنی در محلات نارکارآمد شهری منعقد شد.

 • پنل تخصصی "مشارکت اجتماعات محلی در فرآیند توسعه محله؛ برنامه ریزی، اجرا و بهره برداری" برگزار شد

  اقتصاد میهن : پنل تخصصی "مشارکت اجتماعات محلی در فرآیند توسعه محله؛ برنامه ریزی، اجرا و بهره برداری" به همت سازمان نوسازی شهر تهران و معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری تهران برگزار شد.

 • آغاز عملیات عمرانی احداث مرکز محله رها در منطقه 19

  اقتصاد میهن : مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران با بیان این که عملیات عمرانی پروژه مرکز محله رها از اوایل آبان ماه سال جاری در محله نعمت آباد آغاز شده، خاطرنشان کرد: مساحت عرصه مداخله برای این پروژه 615 مترمربع واقع در تقاطع خیابان شهید زارعی و کوچه غنچه می باشد.

 • دود اختلاف «محیط زیست» و «کنترل آلودگی هوا» در ریه شهروندان

  اقتصاد میهن: به جز تعطیلات رسمی که مدارس کشور تعطیل می‌شوند، این روزها نهادهای آموزشی دیگر همچون دانشگاه‌ها نیز به خاطر آلودگی هوا تعطیل شده‌اند. امروز هوای تهران و برخی شهرهای دیگر کاملا ناسالم برای تمام افراد اعلام شده است.

 • مشاهده کیک‌های آلوده در تهران؛ 22 نوع قرص در 12 برند

  اقتصاد میهن: رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از وجود 22نوع قرص در کیک های آلوده خبر داد.

 • مداح با چه آپشنی می‌خواهید؟!

  اقتصاد میهن: پیرمرد در جمع دوستان و شاگردانش نشسته بود. ناگهان مردی میانسال که دست فرزند نوجوانش را محکم گرفته بود بر آن‌ها وارد شد. روبروی پیرمرد نشست و گفت: فرزندم بیماری لاعلاجی دارد و پزشکان از او قطع امید کرده‌اند. کمکم کنید.

 • آمار تکان دهنده از فقر خوراکی و پوشاک در 32 شهرستان

  اقتصاد میهن: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بر اساس پژوهشی که در سال ۹۶ از سوی کمیته امداد در 32شهرستان در خصوص فقر خوراکی و پوشاکی آغاز شده به اعداد تکان دهنده‌ای رسیده‌ایم.

 • جنجال "وارش" !

  اقتصاد میهن: سریال وارش که اخیرا پخش آن از شبکه سوم سیما آغاز شده، با انتقاد‌های زیادی از سوی مردم گیلان مواجه شده است. افکار عمومی و مقامات این استان شمالی معتقدند "وارش" برای اهالی این خطه توهین آمیز است.

 • ایران، بهشت مالیاتی سلبریتی‌ها

  اقتصاد میهن: چند روز پیش از تقدیم لایحه بودجه به مجلس، محمدباقر نوبخت، رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد تمام فعالیت‌های انتشاراتی، مطبوعاتی، فرهنگی و هنری دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معافیت صددرصدی از مالیات دارند. نوبخت معتقد است این تصمیم، موضع دولت برای کمک به بهبود معیشت و وضعیت فرهنگ و هنر در کشور و همچنین کمک به صنایع هنری محلی است.

 • تمهیدات شهردار الوند برای ایجاد قطب مطرح ورزشی کشور در الوند

  اقتصاد میهن: شهردار الوند و رئیس هیئت مدیره شرکت شهر صنعتی البرز گفت: مجموعه شهرداری و شورای شهر الوند توسعه گردشگری ورزشی و میزبانی از مسابقات و رویدادهای بین المللی را در دستور کار جدی خود قرار داده است.

آخرین خبرها
بانک سپه بیمه سینا بانک سینا شرکت بیمه کوثر بانک صادارت ایران بانک دی بانک ملی ایران سازمان خصوصی سازی
پربیننده‌ترین