۱۳۹۹ سه شنبه ۱۲ اسفند چاپ
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری اعلام کرد؛

اصلاحیه نهایی "متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان" در مشاغل سخت و زیان‌آور به بار نشست

اصلاحیه نهایی

اقتصاد میهن: حسن صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با صدور بیانیه‌‌ای اعلام کرد که اصلاحیه نهایی متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در مشاغل سخت و زیان‌آور به بار نشست.

متن بیانیه رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری به این شرح است:

مَن لَم یَشکُرِ المَخلوقَ لَم یَشکُرِ الخالِقَ

به دنبال تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده توسط تشکل‌های بازنشستگی و همکاری و مساعدت وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی جناب آقای دکتر شریعتمداری و همچنین مدیرعامل محترم سازمان جناب آقای دکتر سالاری و مسئولان و مدیران محترم حوزه معاونت بیمه‌ای و درآمد سازمان و سایر عوامل موثر در به ثمر نشستن خواسته به حق بازنشستگان، اصلاحیه نهایی متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان در مشاغل سخت و زیان‌آور به بار نشست و این اصلاحیه در احکام حقوقی بازنشستگان لحاظ شد. اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری ضمن قدردانی از وزیر محترم و مدیرعامل سختکوش سازمان و حوزه معاونت بیمه‌ای و درآمد سازمان و سایر عوامل موثر در این اقدام ارزنده و شایسته، از جامعه کارگری و بازنشسته که به اشکال مختلف ما را در رسیدن به این هدف همراهی کردند صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نماید.

حسن صادقی-  رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری

 

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

فولاد مبارکه اصفهان بانک سینا شرکت پگاه بانک پارسیان بیمه پارسیان بانک سپه سازمان تامین اجتماعی بانک  کارآفرین بانک گردشگری بیمه سینا بانک صادارت ایران موسسه ملل
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها