۱۳۹۹ دوشنبه ۲۶ آبان چاپ

بازگشت ابراهیم تاتلیس به صحنه پس از ۱۰ سال

بازگشت ابراهیم تاتلیس به صحنه پس از ۱۰ سال

اقتصاد میهن: سلطان آواز ترکیه که ۱۰ سال پیش مورد یک حمله مسلحانه قرار گرفت و توان حرکتی خود را از دست داد، شب گذشته به صحنه بازگشت.

برنامه تلویزیونی "ایبو شو" با اجرای ابراهیم تاتلیسس، پس از 10 سال شب گذشته از شبکه استار ترکیه پخش شد.ابراهیم تاتلیسس در این خصوص گفت: پس از 10 سال، دوباره برنامه‌مان را آغاز کردیم. نمی‌دانم مردم از این برنامه استقبال می‌کنند یا نه، اما اطمینان دارم که برنامه خوبی ساخته شده است. برای این برنامه خیلی زحمت کشیدیم و افراد زیادی انتظار کشیدند. مردم کوچه و خیابان به من می‌گویند تو فقط برو و در آن برنامه حضور داشته باش، همین برای ما کافی است.

تاتلیسس که به دلیل یک حمله مسلحانه حدود 10 سال پیش توان حرکتی خود را از دست داده است، در ادامه اظهاراتش گفت: ترانه می‌خوانم اما تارهای صوتی‌ام تنبل شده‌اند و تحریرهایی که می‌خواهم را نمی‌توانم اجرا کنم.این خواننده مطرح در ادامه برنامه آهنگ "هایدی سویله" را اجرا کرد. گفتنی است، ابراهیم تاتلیسس در انتخابات عمومی ترکیه که 9 سال پیش برگزار شد از شهر عورفا کاندیدا شده بود. چند روز پس از آن، این خواننده توسط افراد ناشناس مورد حمله مسلحانه قرار گرفت. ابراهیم تاتلیسس متولد ژانویه 1952 در شانلی اورفه است. مردم در ترکیه نام ایبو را هم برای او استفاده می کنند.

 

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سپه بیمه پارسیان سازمان تامین اجتماعی بانک  کارآفرین بانک گردشگری بیمه سینا بانک صادارت ایران بیمه کوثر موسسه ملل بانک سینا بانک پارسیان بیمه پارسیان
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها