۱۳۹۹ چهارشنبه ۵ شهريور چاپ
با پیشنهاد افزایش سرمایه از 207 به مبلغ ۳۰۰ هزار میلیارد ریال صورت گرفت

شمارش معکوس برای تبدیل بانک ملت به بزرگترین بانک بورسی کشور

شمارش معکوس برای تبدیل بانک ملت به بزرگترین بانک بورسی کشور

اقتصاد میهن: هیات مدیره بانک ملت پیشنهاد افزایش سرمایه ۹۲ هزار و ۹۵۷ میلیارد و ۱۳۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

به گزارش سنا، بانک ملت عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۲۰۷ هزار و ۴۲ میلیارد و ۸۶۲ میلیون ریال به ۳۰۰ هزار میلیارد ریال دارد. بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه "وبملت" از محل سود انباشته ،سایر اندوخته ها به منظور بهبود ساختار مالی که در تاریخ ۶ مرداد ۱۳۹۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، خواهد بود.

بانک ملت یکماه پس از مجمع قبلی افزایش سرمایه 314 درصدی که داشت، از افزایش سرمایه جدیدش از دو محل سود انباشته و سایر اندوخته ها رونمایی کرد.بر اساس گزارش منتشره در کدال، "وبملت" در نظر دارد سرمایه فعلی را از ۲۰۷ هزار میلیارد ریال به مبلغ ۳۰۰ هزار میلیارد ریال برساند تا در صورت موافقت سازمان بورس و بانک مرکزی به بزرگترین بانک بورسی کشور تبدیل شود. تأمین مالی این افزایش سرمایه بانک از دو محل سود انباشته و اندوخته تسعیر ارز انجام خواهد شد تا صرف بهبود ساختار مالی شود.

کلی

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سینا بانک گردشگری سازمان تامین اجتماعی بیمه کوثر بانک  گردشگری موسسه ملل بانک پارسیان بانک سپه بیمه سینا
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها