خبر فوری

۱۳۹۹ يکشنبه ۸ تير چاپ
مطالبات گندمکاران تا 31 خرداد تسویه شد

با واریز 1500 میلیارد تومان به حساب گندمکاران ؛ارزش گندم‌های خریداری از مرز 10 هزار میلیارد تومان گذشت

با واریز 1500 میلیارد تومان به حساب  گندمکاران ؛ارزش گندم‌های خریداری از مرز 10 هزار میلیارد تومان گذشت

اقتصاد میهن: خرید تضمینی گندم در کشور با رشد حجمی 7 درصد و افزایش ارزش ریالی 57 درصدی، از 4 میلیون تن فراتر رفت. با واریز 1500 میلیارد تومان دیگر به حساب گندم‌کاران در روز گذشته، 83 درصد از کل پول گندم‌های خریداری شده تسویه شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، سید محمد تقی طباطبایی از خرید تضمینی 4 میلیون و 18 هزار تن گندم تا 8 تیرماه خبر داد و گفت: ارزش گندم‌های خریداری به بیش از 10 هزار میلیارد تومان رسیده است. مشاور فرهنگی، رسانه و مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران افزود: خرید تضمینی گندم در سال جاری نسبت به مدت سال گذشته در همین زمان از لحاظ وزنی 7 درصد و از لحاظ ارزش ریالی 57 درصد رشد دارد.
طباطبایی گفت: طی روز گذشته 1500 میلیارد تومان دیگر نیز به حساب کشاورزان سراسر کشور واریز شد و مطالبات گندم‌کارانی که تا 31 خرداد گندم خود را به مراکز خرید تحویل داده‌اند و در سامانه ثبت شده، تسویه شده است. وی اضافه کرد: با احتساب 1500 میلیارد تومان واریزی دیروز به حساب کشاورزان، تاکنون 83 درصد کل پول گندم‌های خریداری شده پرداخت شده است. طباطبایی گفت: تاکنون 234 هزار تن دانه‌ی روغنی کلزا نیز به ارزش  1000 میلیارد تومان در 29 استان خریداری شده است.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بانک  گردشگری بانک پارسیان موسسه ملل بانک سپه بانک آینده بانک سامان شرکت بیمه کوثر بیمه سینا
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها