۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت چاپ

افزایش دارایی سهام‌داران بیمه کوثر

افزایش دارایی سهام‌داران بیمه کوثر

اقتصاد میهن: دارایی سهام‌داران بیمه کوثر با ثبت افزایش سرمایه شرکت افزایش یافت.

به گزارش روابط‌عمومی و اعلام مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر، افزایش سرمایه شرکت در تاریخ 1399/01/25 ثبت و در به دارایی سهام‌داران اضافه شد.نوید خاندوزی با اشاره به تصویب افزایش سرمایه 41درصدی شرکت از محل سود انباشته و اندوخته سرمایه‌ای در مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام، گفت: در این مجمع که در تاریخ 1398/10/02 برگزار شد؛ سرمایه بیمه کوثر از مبلغ 2هزارو500میلیارد ریال به 3هزارو527میلیاردو777 میلیون ریال تغییر یافت.

وی خاطرنشان‌کرد: ثبت این افزایش سرمایه نیز در اداره ثبت شرکت‌ها و نیز ادغام و ثبت افزایش سرمایه شرکت توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در تاریخ 1399/01/25 انجام و در همان روز به دارایی سهام‌داران اضافه شد. مدیر اقتصادی و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر افزود: سهام‌داران می‌توانند پس از تکمیل ثبت‌نام در سامانه سجام و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان و کارگزاران منتخب، با مراجعه به نشانیhttps://ddn.csdiran.com  گواهینامه‌های خود (اوراق سهام) را دریافت کنند.

کلید واژه‌ها: #شرکت بیمه کوثر
دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک پارسیان بانک سپه موسسه ملل بانک ملی ایران بانک سامان شرکت بیمه کوثر بیمه سینا
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها