خبر فوری

۱۳۹۸ يکشنبه ۱۸ اسفند چاپ

خانواده‌ای برای تمام فصول !

خانواده‌ای برای تمام فصول !

اقتصاد میهن: در میان اخبار نگران‌کننده شیوع ویروس کرونا، صداوسیما دغدغه داشت از خانواده حدادعادل دلجویی کند. فریدالدین حداد عادل در توییتی نوشته بود به قم رفته و به خاطر این سفر کرونا گرفته است.

صداوسیمای قم در یکی از برنامه‌هایش، سخنان فرزند غلامعلی حدادعادل را دستمایه طنز خود کرد. حدادعادل توییتی زد و پای مدیران قم را به میان کشید و این توییت سریعا اثر گذاشت و نشان داد شوخی مجری صداو سیما پیامد خوبی برای مدیران تلویزیون ندارد. مجری برنامه در حالی عذرخواهی کرد که قبلا به رئیس جمهور سابق هم این فرصت داده نشده بود. افرادی مثل هاشمی رفسنجانی، میرحسین موسوی و سیدمحمد خاتمی اجازه پیدا نکردند از تهمت هایی که در تلویزیون به آنها زده شده، دفاع کنند. از همه عجیب‌تر اینکه چرا در بحبوحه بحران کرونا، تا این حد حفظ احترام فرزند حداد عادل برای تلویزیون مهم بوده است. خانواده حداد عادل در حال تثبیت به یکی از خانواده‌های مهم سیاست ایران هستند و این خانواده طوری رفتار می‌کند که گویا ریاست جمهوری و مسئولیت‌های بالاتر برای آنها تضمین شده است.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بانک  گردشگری بانک پارسیان موسسه ملل بانک سپه بانک آینده بانک سامان شرکت بیمه کوثر بیمه سینا
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها