خبر فوری

۱۳۹۸ پنج شنبه ۵ دي چاپ

حمایت بیمه رازی از روستاییان نوآور کشور

حمایت بیمه رازی از روستاییان نوآور کشور

اقتصاد میهن: نخستین رویداد معرفی و تقدیر از نوآوران روستایی کشور با نام “جشنواره روستایی شو” با حمایت مالی و معنوی بیمه رازی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی؛ مدیر عامل بیمه رازی  ضمن تمجید از استعداد و نبوغ روستاییان گفت: “ این همه همت ، خلاقیت و نوآوری در میان روستاییان انسان را شگفت زده می کند و موجبات تکریم و تحسین این عزیزان را بر می انگیزد.“ مهندس بختیاری افزود: “بیمه رازی در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود وظیفه خود دانسته و می داند تا از این همه استعداد موجود در روستا حمایت کند.” وی در ادامه با یادآوری اهمیت بیمه در کسب و کار و فعالیت روستاییان گفت: قطعاً این فعالیتها که با زحمت و تلاش شما روستاییان عزیز به ثمر نشسته است نیازمند یک آینده نگری در خصوص مهار ریسکها و خطراتی است که این کسب و کاها را تهدید می کند. وی با ذکر حادثه سیل سیجان در استان البرز خاطر نشان کرد :“ در سیل سیجان، آینده نگری و هوشمندی خانم طباطبایی دهیار روستا سبب شد زندگی بسیاری از روستاییان از خطر فروپاشی نجات یابد. او با درک احتمال خطر برای روستا کلیه خانه های  روستاییان سیجان  را بیمه نمود و روستاییان بعد از حادثه و تخریب منازلشان ، اهمیت بیمه را به چشم دیدند و بیمه رازی نیز در کوتاه ترین زمان، خسارت را به حساب زیان دیده گان واریز کرد. امروز نیز بیمه رازی در استانهای سراسر کشور با افتخار آماده ارائه خدمات بیمه ای به روستاییان عزیز است.”

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک ملی ایران بانک  گردشگری بانک پارسیان موسسه ملل بانک سپه بانک آینده بانک سامان شرکت بیمه کوثر بیمه سینا
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها