۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور چاپ
دکتر کاردگر تاکید کرد

تولید بیمه‌های بین رشته‌ای، عامل توسعه صنعت بیمه

تولید بیمه‌های بین رشته‌ای، عامل توسعه صنعت بیمه

اقتصاد میهن: نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت بیمه دانا، تولید بیمه‌های بین رشته‌ای را یکی از عوامل مهم توسعه صنعت بیمه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، دکترابراهیم کاردگردر گفتگویی با اشاره به اینکه بیمه‌ها با تولید بیمه‌های بین رشته‌ای می‌توانند باعث توسعه این صنعت شوند، اظهار داشت: صنعت بیمه نیازمند تولید محصولات بین رشته‌ای در حوزه‌های جدیدی نظیر اقتصاد بهداشت، اقتصاد محیط زیست و اقتصاد گردشگری است.وی این موضوع را یک ضرورت و از برنامه‌های جدی خود دانست که در طول مدت مسولیتش در صنعت بیمه به ابعاد آن توجه داشته است.
مدیر عامل بیمه دانا که با "الفبا"سخن می‌گفت، افزود: پیشرفت بشر مدیون دانش بین رشته‌ای است و تلفیق حوزه‌های دانشی در رشته‌هایی نظیر فیزیک و روانشناسی یا ریاضیات و علوم اجتماعی موجب گسترش دانش بین رشته‌ای شده است که بیمه ها نباید از آن غفلت کنند. وی افزود: بیمه‌ها باید با تلفیق ریسک‌های بیمه‌ای با یکدیگر بتوانند بیمه‌های بین رشته‌ای تولید کنند و باعث توسعه این صنعت شوند.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سپه بانک ملی ایران بانک سینا بانک سامان شرکت بیمه کوثر بیمه سینا بانک صادارت ایران بانک دی
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها