۱۳۹۸ چهارشنبه ۶ شهريور چاپ

خبرهای جدید برای سهامداران سمگا؛ افتتاح هتل نجف در آینده نزدیک

خبرهای جدید برای سهامداران سمگا؛ افتتاح هتل نجف در آینده نزدیک

اقتصاد میهن: مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) اعلام کرد: افتتاح دو پروژه در دست اجرای سمگا در آینده نزدیک، مهم ترین خبر برای سهامداران این شرکت است.

اسفندیار حیدری‌پور در این‌باره اظهار داشت: پروژه‌هایی که به زودی شاهد افتتاح آنها خواهیم بود، در حوزه گردشگری است ضمن اینکه دو پروژه جدید در حوزه صنایع خلاق را شروع خواهیم کرد.وی افزود: پروژه هتل ۵ ستاره در نجف با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی تا چند ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.حیدری پور اظهار امیدواری کرد تا یک سال آینده هتل بافت؛ هتل کرمان و هتل اصفهان نیز به زنجیره هتلینگ کشور افزوده شود.

 وی درباره پروژه های سمگا در داخل وخارج کشور نیز گفت: پروژه های ما در داخل کشور در دو بخش تعریف می شود؛ وظیفه نظارت و مدیریت که در گروه مالی گردشگری بر پروژه های گروه مالی گردشگری انجام می‌شود و شامل پروژه های کیش، اصفهان، تهران و سیرجان است.وی افزود: فعالیت دیگر سمگا در حوزه هتل سازی است که امروز 5هتل پنج ستاره در دستور کار این شرکت است که در شهرهای تهران، کرمان، قزوین و بافت قرار دارد.همچنین یک هتل نیز در فرودگاه بین المللی امام (ره) داریم که به بهره برداری رسیده و در حال فعالیت است.

 وی همچنین درباره تاثیر برگزاری نمایشگاه ها بر رونق صنعت گردشگری بیان داشت: با برگزاری نمایشگاه دو اتفاق مهم رخ می دهد؛ یکی اینکه مخاطبان با مراجعه به نمایشگاه های گردشگری و صنایع دستی، اقدام به خرید می کنند و هنرمند می تواند آثار خود را در نمایشگاه به فروش برساند. حیدری پور افزود: اتفاق دوم برای شرکت هایی که در حوزه گردشگری و صنایع دستی فعالیت می کنند ، این است که با حضور در نمایشگاه در کنار هم، از تجارب یکدیگر استفاده می کنند و خلاقیت ها و دستاوردهای یک سال گذشته را مشاهده می کنند که این همدلی و همفکری می تواند به رونق صنعت گردشگری در کشور کمک کند. شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران (سمگا) به عنوان نخستین هلدینگ تخصصی گردشگری کشور در تیر ماه سال 1388 تاسیس و در فروردین سال 1389 با نماد "سمگا" در فرابورس پذیرفته شد.

دیدگاه کاربران

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

بانک سپه بانک ملی ایران بانک سامان شرکت بیمه کوثر بانک سینا بیمه سینا بانک صادارت ایران بانک دی
پربیننده‌ترین
آخرین خبرها